Pirane uspeli v domácom zápase 4. kola

Pirane sa stretli vo svojom treťom zápase aktuálnej sezóny so súperkami z Trnavy. Domáce hráčky dokázali zvíťaziť v pomere 3:0 aj napriek tomu, že hráčky Trnavy dlho viedli v prvom aj druhom sete. Pirane zvládli koncovky prvých dvoch setov a následne po komerčnej prestávke už kontrolovali priebeh stretnutia.

VK PIRANE BRUSNO – HIT UCM TRNAVA 3:0 (19, 20, 18)
Rozhodovali: Holčík a Andrejčák, 120 divákov

Brusno: Kánová 12, T. Podhradská 5, Belisariová 14, S. Dlhošová 9, Nikičová 11, Vrabcová 3, libero Tomková (Kvasnová 1, T. Dlhošová 0). Tréner: K. Michailov.
Trnava: Grófová 4, Povrazníková 9, Sukovská 1, Zámožíková 10, Poláčková 4, Límová 3, liberá Pagáčová a Magulová (Červeňáková 0, Sivičeková 0, Tomčíková 0). Tréner: R. Filípek.

Hráčky zápasu: Natália Vrabcová (Brusno) – Tatiana Grófová (Trnava)

Kristian Michailov, tréner Brusna: “Výborný debut, skvelý zápas! Som na Slovensku 24 hodín a už sa tešíme z prvého hladkého víťazstva 3:0. Odohrali sme dobrý zápas, tento výsledok je pre nás po víkendovej prehre veľmi dôležitý. Z výhry sa veľmi teším a už sa sústredíme na ďalší víkendový súboj. Družstvu Trnavy želám v ďalších zápasoch veľa šťastia.”

Rastislav Filípek, tréner Trnavy: “Prvý a druhý set sme mali solídne rozohratý. Žiaľ, neustáli sme prihrávku vždy v sérii, čo nás pripravilo o koncovky. V tretom sete sme nakopili nejaké chyby, z čoho pramenil výrazný bodový rozdiel. Snažili sme sa pritlačiť na podaní, žiaľ, nedokázali sme sa už na súpera dotiahnuť.”

Tatiana Grófová, nahrávačka a kapitánka Trnavy: “Dnešný zápas bol z našej strany bojovný, hrali sme tak, ako sme si povedali. Škoda nevyužitej šance vedenia v prvom aj druhom sete. Posledný set sme si nepomohli na servise, a to sa odzrkadlilo aj na výsledku. Neskláňame hlavy a sústredíme sa na ďalší zápas.” (zdroj: SVF)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Post