MVP – najužitočnejšia hráčka zápasu v Novom Meste

TEREZA PODHRADSKÁ
MVP zápasu VK Nové Mesto nad Váhom vs. VK Pirane Brusno
Terkin pohľad na zápas:
Do zápasu sme vstúpili s odhodlanosťou a koncentrovanosťou. Na nášho súpera sme sa poctivo pripravovali. Vďaka dodržiavaniu taktických pokynov a bojovnej nálade sa nám podarilo získať prvé dva sety. V treťom sete nás akoby opustili sily a začali sa kopiť chyby na našej strane. Súper situáciu využil, aby zatlačil a vyrovnal tak skóre na 2:2. Som na nás hrdá, pretože aj napriek napätému vývinu zápasu sme nesklonili hlavy. Piaty set začal s rozhodnutím bojovať o každú loptu. Zafungovali nám všetky činnosti ako v poli, tak aj na sieti a v koncovke nám vyšli podania. Nesmierne ma teší, že počas celého zápasu vládla dobrá atmosféra a povzbudenie sme cítili ako medzi sebou, tak aj z hľadiska. 🙂 Máme pred sebou ešte veľa práce, stále je čo zlepšovať. Ale sme jeden tím a všetci ťaháme za jeden povraz.