Slávia EU Bratislava vs. VK Pirane Brusno 3:1

Pirane si pripísali na svoje konto druhú prehru v sezóne (4:2) keď podľahli Slávistkám. Slávia doma otočila súboj z 0:1 na 3:1 aj zásluhou 28 bodov univerzálky Emy Palkovičovej a upevnil si 2. miesto.

SLÁVIA EU BRATISLAVA – VK PIRANE BRUSNO 3:1 (-23, 21, 13, 21)
Rozhodovali: Dovičovič a Sarka

Slávia EU: Páneková 4, Sprattová 5, Doluda 16, Piatuchovová 7, Palkovičová 28, A. Fričová 10, libero Magdinová (Košíková 0, Horváthová 0, Kucserová 0, Földesiová 1). Tréner: M. Matušov.
Brusno: S. Dlhošová 8, Kánová 3, Vrabcová 8, Belisariová 18, T. Podhradská 10, Kvasnová 12, liberá Tomková a Sujová (T. Dlhošová 0). Tréner: K. Michailov.

Hráčky zápasu: Ema Palkovičová (Slávia EU) – Michaela Kánová (Brusno)

Michal Matušov, tréner Slávie EU: “V úvode súper tlačil v útoku. Očakávali sme to, no my sme, na druhej strane, hrali zbrklo s množstvom nepresností a chybovali sme v kvalite činností. Niektoré chyby v štatistike nevidíme, o to viac celkovo zavážilo v náš neprospech šesť vlastných chýb v útoku. V koncovke úvodného setu brusnianska smečiarka Belisariová zahrala krásne útoky a set patril hostkám. Som rád, že po tomto úvode sme sa zdvihli a hrali to, čo chceme. Prvýkrát v sezóne sme zaznamenali v útoku sedemnásť bodov, a to hneď v dvoch setoch, čo nás teší.”

Kristian Michailov, tréner Brusna: “Žiaľ, z Bratislavy sa nám nepodarilo získať dôležité body. Sme stále vo fáze budovania a tvorby nášho herného štýlu. Máme za sebou náročný týždeň s mnohými ťažkosťami, zraneniami, zápasom v európskom pohári a úzkou lavičkou. Pracujeme však na tom, aby sme problémy vyriešili a aby sme v každom ďalšom zápase hrali lepšie a lepšie.” (zdroj: SVF)

Kompletnú fotogalériu nájdete na FB stránke Piraní

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Post