VK Pirane Brusno vs. VKP Bratislava

Po náročnom programe oboch družstiev spojenom s účasťou v európskom pohári boli vo vzájomnom meraní síl v konečnom dôsledku úspešnejšie Pirane z Brusna.

Extraliga ženy – základná časť – 8. kolo – sobota:

VK PIRANE BRUSNO – VKP BRATISLAVA 3:2 (23, -23, -14, 20, 12)
Rozhodovali: Holčík a Porvazník.

VK PIRANE: Kvasnová 12, S. Dlhošová 14, Nikić 15, Vrabcová 6, Belisario Zamora 28, Podhradská 2, liberky Sujová a Tomková (Kánová 3, T. Dlhošová 0). Tréner: K. Michailov.

VKP: Snopková 6, Spevár 8, Písečná 13, V. Kováčová 5, Smiešková 11, Kasprzaková 6, liberka Mattová (Sahinová 2, Frolová 0, Kohútová 3, Fartelová 7). Tréner:J. Hančák.

Hráčky zápasu: Daniela Nikić (VK Pirane Brusno) – Lucia Spevár (VKP Bratislava)

Kristian Michailov (tréner VK Pirane): „Očakávali sme ťažký zápas a presne taký bol. Obe družstvá hrali zápasy v európskom pohári a to poznačilo aj priebeh tohto zápasu. Sme v ťažkom období a toto víťazstvo je pre nás veľmi dôležité a má pre nás veľkú cenu. Ďakujeme všetkým divákom za podporu a už teraz sa pozeráme na najbližší pohárový zápas, ktorý odohráme najbližšiu stredu v Prešove.“

Jaroslav Hančák (tréner VKP): „Gratulujem súperovi k víťazstvu. Kým sme hrali disciplinovane a držali si kvalitný servis a dobre prihrávali, tak sme v setoch a zápase viedli. Akonáhle súper pritlačil na servise, mali sme ťažkosti na prihrávke a hlavne v útoku. Súper sa dotiahol a odskočil. Škoda prvého setu. Prehrali sme si ho sami. Štvrtý set sme za stavu 2:1 pre nás podľa mňa maximálne odflákali v každej hernej činnosti. Vyzeralo to ako uspokojenie pre väčšinu hráčok, chýbalo mi tam nasadenie. V tajbrejku bol súper odvážnejší a zaslúžene vyhral. My sme hrali opatrne a takto sa nevyhráva.“ (Zdroj: SVF)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Post