VK Prešov vs. VK Pirane Brusno

V 1. kole Slovenského pohára žien dokázali Pirane poraziť súperky na Prešovskej palubovke. Dievčatá z Brusna mali čo Prešovčankám oplácať, keď im v 3. kole Extraligy žien podľahli v pomere 3:1 na sety. Hráčky Prešova podali opäť sympatický výkon a aj napriek výhre Piraní 3:0 to nebol ľahký zápas s hladkým priebehom. Prvé 2 sety sa lámali až za stavu 15:15, resp. 18:18. V treťom sete dokonca Prešovčanky viedli v koncovke o 3 body (20:17), no Brusnianky zabojovali a nepripustili žiadnu drámu.

Odvetný zápas na domácej palubovke v Slovenskej Ľupči je na programe 1.12.2021 o 18:00.

zdroj: SVF

VK PREŠOV – VK PIRANE BRUSNO 0:3 (20, 20, 23)
Rozhodovali: Soták a Hudák, 50 divákov

VK: Novotná 3, Gécziová 5, Paulínyová 10, Kotuličová 5, P. Kubová 5, Zubková 1, liberka Šromovská (L. Grocká 1, Pisarčíková 6, I. Grocká 0). Tréner: R. Németh.
VK Pirane: Podhradská 4, Belisariová 15, Vrabcová 4, Nikić 13, S. Dlhošová 4, Kvasnová 14 liberky Tomková a Sujová (Kánová 2, T. Dlhošová 0). Tréner: K. Michailov.

Hráčky zápasu: Lívia Šromovská (VK Prešov) – Lenka Kvasnová (VK Pirane Brusno)

Roman Németh tréner VK Prešov: „Od začiatku až dokonca, ak si odmyslím  pár zábleskov, tak sme hrali v útoku zle. Do koncoviek nás dostal servis, prihrávka a pár obrán, inak sme urobili obrovské množstvo vlastných chýb.“

Kristian Michailov, tréner VK Pirane Brusno: „Za náročným a komplikovaným cyklom sme dali nádhernú bodku. Sme veľmi šťastní z toho, že sme v Prešove vyhrali bez straty setu v prvom pohárovom zápase. Gratulujem svojmu tímu, ktorý odviedol skvelú prácu. Teraz je čas na zaslúžený oddych a po ňom sa opäť pustíme do tvrdej práce, aby sme dosahovali ciele, ktoré sme si nastavili.“  (Zdroj: SVF)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Post