Pirane v Nitre bez zisku setu

V nedeľnej dohrávke 11. kola predviedli hráčky UKF Nitra predviedli dominantný výkon na domácej palubovke. Od stavu 9:9 v prvom sete Nitranky kontrolovali priebeh setu a ten zvíťazili v pomere 25:19. Pirane boli v koncovke druhého setu blízko k jeho získaniu, keď viedli 20:22. Od tohto stavu však vlastnými chybami a neúspešnými útokmi Brusnianky nezískali ani jeden bod a prehrali 25:22. V treťom sete už pokračoval dominantný výkon domácich.

V zápase nastúpila v drese Piraní po prvý krát kolumbijská nahrávačka Melissa Montero.

zdroj: SVF

VOLLEY PROJECT UKF NITRA – VK PIRANE BRUSNO 3:0 (19, 22, 16)

Rozhodovali: Sarka a Tiršel, 100 divákov.

Volley project UKF: Konárová 10, Silva 7, Krajčírová 7, Hudecová 17, Dias Godoi 8, da Mata Galvao 2, liberka Španková (Bodnárová 0, Golemová 0). Tréner: F. Bočkay.
VK Pirane: Belisario 8, Podhradská 2, Kvasnová 10, Dlhošová 4, Nikić 6, Montero 1, liberka Sujová (Vrabcová 1, Tomková 0, Dlhošová 0). Tréner: K. Michailov.


Hráčky zápasu: Viktória Krajčírová (Volley project UKF Nitra) – Ema Tomková (VK Pirane Brusno)

František Bočkay, tréner Volley project UKF: „Musím povedať, že to bol asi náš najlepší zápas v sezóne, ktorý sme odohrali. Po sérii nie veľmi dobrých výkonov sme si ukázali, že vieme hrať lepšie, keď sa dáme zdravotne dokopy a môžeme naše výkony posúvať ešte vyššie. Všetky hráčky zvládli svoje úlohy až na jednu pasáž výborne a zaslúžene sme vyhrali. Čaká nás ešte náročný program a všetci sa už sústredíme na stredajšiu odvetu Vyzývacieho pohára.“

Kristian Michailov, tréner VK Pirane: „Gratulujem k víťazstvu tímu Nitry. V tomto zápase boli na ihrisku lepšie jeho hráčky. Pokračovali sme so svojimi problémami, keď sme nevedeli stratovať súpera, ale bolo to kvôli zdravotným problémom, ktorý neovplyvnil nielen zápas, ale aj náš tréningový proces. Potrebujeme čas, aby sme sa zohrali s našou novou nahrávačkou Melissou Montero. Všetko, čo môžeme urobiť, je, aby sme tvrdo pracovali a vrátili sa ešte silnejší.“ (Zdroj: SVF)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Post