Netradičná volejbalová nedeľa

Zápas 14. kola Niké extraligy žien proti Novému mestu nad Váhom je netradičný z dvoch dôvodov. Zápas nie je naplánovaný na sobotu, ako ste tradične zvyknutí, ale na nedeľný podvečer. To všetko preto, že sa jedná o televízny zápas, ktorý bude vysielaný na TV stanici JOJ Šport.

📺 JOJ ŠPORT 📺

❗ LIVE 12.12.2021 o 17:00 ❗

Volejbalová Niké extraliga ženy – 14. kolo

VK Pirane Brusno vs. VK Nové Mesto n. Váhom

2 thoughts on “Netradičná volejbalová nedeľa”

  1. Zápas volejbalistiek Brusno- N.Mesto ,no mizéria na Prvú Ligu.Brusno???Počas Taimu som videl Piatich Asistentov? Čo ich teda trénujete?Za čo beriete peniaze A ešte platíte zahraničné hračky?.Ligové dve hráčky bagrom netrefia ihrisko,hanba ,poradím vám…postavte ich k stene,nakreslite terč na stenu a nech odbíjajú bagrom do opuchnutych rúk…,či?O vykrývani blokov alebo blokovaní nehovorím…vaša hra je tak na úrovni Krajskej súťaži….My sme niekoľko rokov dozadu…hrali zadarmo ,aj sme makali v zamestnaní,niektorí aj na 3- smeny,Ale hra mala iskru ,srdce,Rozum….rozmýšľajte hračky pri hre aj hlavou,nie skákať ako opice….zodpovední sú vaši Piati asistenti,ktorí sú zdá sa ..mimo,teda veľa zdaru vašmu volejbalu praje Vlado.

  2. Vazany pan Gajdula. Tesime sa z kazdeho fanusika, nie len, Pirani, ale aj volejbalu. Sme otvoreni aj kritike, dokonca aj laickej kritike, ale rozhodne neakceptujeme urazanie a ponizovanie hracok, trenerov a funkcionarov. Asi mate bohate hracske a trenerske skusenosti z vrcholoveho volejbalu. Niektore postrehy su do konca pouzitelne a konstruktivne, len, zial urazlive nazory to vsetko zamoria. Poslite nam vase CV a uvidime, ci Vase schopnosti mozu obohatit klubovy, slovensky, europsky a svetovy volejbal.
    A mimochodom, ako spickovy odbornik na volejbal, musite vediet, ze na lavicke nemoze byt 5 asistentov.
    Alexander Sabo – prezident VK Pirane Brusno.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Post