Posledný zápas základnej časti

Dnes, utorok 11.1.2022 o 18:00, odohrajú Pirane svoj posledný zápas základnej časti Niké extraligy žien proti Projektu RD SVF. Ide o dohrávku zápasu 9. kola, ktorý bol viackrát zo zdravotných dôvodov oboch družstiev presunutý.
S týmto súperom odohrali Pirane zápas 18. kola Niké extraligy žien iba pre pár dňami (8.1.2022), kde dokázali RD poraziť v pomere 3:0 (17, 16, 16).

Projekt RD SVF vs. VK Pirane Brusno /Live score/
11.1.2022 o 18:00

Live stream sa pokúšame zabezpečiť cez náš youtube kanál.

Pirane už majú postavenie v tabuľke jasné, do nadstavbovej časti pôjdu z tretieho miesta. Do ďalších bojov v nadstavbovej časti však budú body pre Pirane potrebné, a tak určite očakávame 100 percentný výkon.
Dnes večer v rovnakom čase (18:00) sa však ešte rozhodne, kto skončí na 1. mieste po základnej časti, či to bude Slávia Bratislava alebo UKF Nitra. Rozhodovať sa bude v zápase UKF Nitra vs. VKP Bratislava.

Pirane teda budú už určite v nadstavbovej časti bojovať proti Slávii Bratislava, UKF Nitre a Novému Mestu. O poradí zápasov sa však rozhodne až dnes po ukončení všetkých zápasov základnej časti, o čom vás budeme následne informovať. Taktiež v blízkej dobe očakávame informácie ohľadom Niké slovenského pohára žien, kde sú zatiaľ Pirane v semifinále a ich súperom sú práve hráčky UKF Nitra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Post