Spájame úspešných

Dovoľujeme si Vás osloviť s projektom „Spájame úspešných“.
V súťažnom ročníku 2019/20 sa podaril VK Pirane Brusno historický úspech, a to postup do najvyššej súťaže SR vo volejbale – extraliga žien. Náš klub pôsobí na volejbalovej mape už 12 rokov a počas viac ako jednej dekády zaznamenal pozoruhodné úspechy v extraligovej súťaži, Slovenskom pohári, ale ja na európskej volejbalovej scéne. Medzi najvýraznejšie úspechy, v krátkom pôsobení v profesionálnej volejbalovej súťaži, možno zaradiť 3. miesto v Slovenskom pohári, 5. miesto v Extralige a 17. miesto v Európskom pohári CEV Challenge Cup. Aj v mládežníckych kategóriách sa máme čím pochváliť: Niekoľkonásobné majsterky SR, medailistky Slovenského pohára, nominácia 4 hráčok v Slovenskej reprezentácii na európskych a svetových šampionátoch.
Medzi športovo-spoločenské úspechy nesporne patrí 1. miesto v návštevnosti na domácich zápasoch. V novej a modernej športovej hale v Slovenskej Ľupči sme vypredali každé domáce stretnutie a celkový počet divákov presiahol 2500.

Osvedčilo sa nám otvorenie VIP priestorov, kde naši partneri s obľubou a v komforte môžu sledovať napínavé dianie na ihrisku a pri tom si pochutnávať na regionálnych gurmánsky špecialitách. Pre našich fanúšikov sme otvorili fanshop Piraňa.

Medzi zaujímavé medzníky patrí aj spolupráca medzi TV JOJ šport – SVF – a extraligovými klubmi. V sezóne 2021/22 novovzniknutá TV JOJ šport bude zabezpečovať až 70 prenosov zo slovenských volejbalových paluboviek.
V európskom pohári CEV CHALLENGE CUP, v domácich súťažiach, pred plným hľadiskom a televíznymi obrazovkami môžu naši partneri zviditeľniť svoju spoločnosť a môžu byť súčasťou jedinečného projektu „Spájame úspešných“.
V súťažnom ročníku 2021/22 budú Pirane reprezentovať odchovankyne klubu, ale aj legionárky (Ukrajina, Srbsko a Venezuela). Zloženie tímu nasvedčuje, že máme tie najvyššie ambície. O tieto a nastávajúce NAŠE úspechy sa chceme podeliť s našimi partnermi. Už teraz sa tešíme na plnú halu fanúšikov, o ktorých priazeň budeme bojovať nie len na ihrisku, ale aj sprievodnými aktivitami a rôznymi eventami. Na tribúny chceme prilákať celé rodiny, pripraviť na každé stretnutie sprievodný program. Pre partnerov poskytneme VIP priestory s cateringom. Pirane na palubovke môžete sledovať aj prostredníctvom TV JOJ šport, alebo online tv a samozrejme na klubových sociálnych sieťach.
Uvedomujeme si zložitú situáciu spôsobenú pandémiou, všetkých nás zasiahla nie len ekonomicky, ale najmä spoločensky. A pravé z týchto dôvodov hľadáme spôsob návratu do bežného života. Pandémia preverila životaschopnosť tých, ktorý nepadli „na dno“. Podporme sa navzájom, upevnime naše pozície a buďme silnejší. Spojme naše ciele v projekte „Spájame úspešných“.
Náš projekt „Spájame úspešných“ má za cieľ v našom regióne hľadať úspešné spoločnosti, ktoré svojou aktivitou a kvalitou presahujú „priemer“ a môžu byť hrdé a právom pyšné na svoje úspechy. Chceme spojiť úspešný športový projekt s úspešnou obchodnou spoločnosťou a touto cestou vytvoriť elitnú spoločnosť, ktorá bude vo vzájomnej symbióze.
A ako chceme naplniť obsah projektu „Spájame úspešných“?
My ponúkame profesionálny a vrcholový volejbal, na slovenských palubovkách a v športových halách európskych miest. VK Pirane Brusno prinášajú športový zážitok, plnú športovú halu, každý týždeň veľkú show. Vy môžete prezentovať vašu spoločnosť formou reklamy a prezentácie počas extraligových zápasov, slovenského pohára, európskeho pohára, spoločenských, marketingových a mediálnych aktivít. Vy sa rozhodnite, v akom rozsahu považujete za primerané participovať na projekte „Spájame úspešných“.

Tu sú možnosti umiestnenia reklamy a prezentácie vašej spoločnosti v súťažnom ročníku 2021/22:

 1. Bulletin (každý domáci zápas)…………………………………………………………………………………………………..……………………….. 250 €
 2. Reklamný panel (každý domáci zápas/ rozhovory, tlačové konferencie a pod.) na hracej ploche – layout… 500 €
 3. Reklamný panel (digitálny) v priamych prenosoch TV JOJ šport…………………………………………………… indiv. podmienky
 4. Relamné bannery okolo hracej plochy – layout……………………………………………………………………….………………… 1 ks 550 €
 5. Potlač na energetických nápojoch (vždy spoločne s logom VK)………………………………………………. 2 € /ks (min. 100 ks)
 6. Potlač na volejbalovej sieti, na obložení rozhodcovského stojana…………………………………………………………….………. 600 €
 7. Potlač: dres, mikina, klubové auto…………………………………………………………………………………………………………………….. 1500 €
 8. Názov vašej spoločnosti v marketingovom názve VK…………………………………………………………………………………….. 15000 €
 9. 1. až 7. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. 3500 €

  Tešíme sa na spoluprácu a budovanie elitného tímu „ÚSPEŠNÝCH“